Характеристики кварцової кам’яної плити

В останнє десятиліття багато людей вважають за краще використовувати плити з кварцового каменю у своїх будинках, ніж вибирати альтернативні варіанти. Кварцовий камінь міцний, естетичний та стійкий до бактерій та грибків. Це найнижчі експлуатаційні витрати. Плита з кварцового каменю має низький вуглецевий слід та пропонує гарне співвідношення ціни та якості. Численні переваги використання плит із кварцового каменю є основними рушійними факторами підвищення попиту та популярності плит із кварцового каменю. Люди все частіше використовують кварц для виготовлення стільниць із кварцового каменю та робочих поверхонь із кварцового каменю на своїх кухнях та в будинках.

Що таке плита із кварцового каменю?

Як відомо, кварц — другий за поширеністю мінерал Землі. Кварц існує у різних формах та різновидах. Хімічно він складається з атомів кисню та кремнію, отже хімічна формула кварцу (SiO2). Плита із кварцового каменю містить понад 90 відсотків кварцу разом із смолою. При виготовленні плити з кварцового каменю можна додавати кольори, щоб надати плиті естетичного вигляду. Пігментовану плиту з кварцового каменю можна використовувати для створення стільниці з кварцового каменю або стільниці з кварцового каменю відповідно до вимог.

             Топ-5 характеристик плити з кварцового каменю

1. Поверхня не легко дряпається.

Той факт, що плити з кварцового каменю складаються більш ніж на 90 відсотків із кварцу, робить їх непористими. Ця непориста характеристика кам’яної плити надзвичайно ефективна для того, щоб зробити стільниці із кварцового каменю та робочі поверхні із кварцового каменю майже стійкими до подряпин. Незважаючи на те, що на ринку представлені різні типи плит з кварцового каменю, якщо вам потрібен кварц із найвищою стійкістю до подряпин, вам слід вибирати плити з кварцового каменю найвищої якості.

2. Гарна корозійна стійкість

Як наголошувалося у вищезгаданій характеристиці непористої природи кварцу, що робить його майже стійким до подряпин, він також відіграє свою роль у створенні плит з кварцового каменю, що мають гарну стійкість до корозії. Два основні місця, де використовуються стільниці з кварцового каменю та стільниці з кварцового каменю, — це вбиральня та кухня. Обидві області схильні до впливу води, їжі та інших матеріалів, тому ймовірність корозії, бактеріального та грибкового ураження у цих місцях вища, оскільки волога є ключовим елементом у цьому процесі. Плити з кварцового каменю не пропускають молекули води, що робить їх відмінним матеріалом для використання на кухні та в туалетній кімнаті.

3. Жодного обслуговування не потрібно.

Плити з кварцового каменю не вимагають догляду, тому що ви впевнені в їхній довговічності. Якщо прилавок забруднився через пролиту воду, чай, масло або щось подібне, то його можна просто стерти з прилавка, використовуючи просту тканину і м’який засіб для чищення. Не можна сказати, що про стільниці з дерева або іншого матеріалу, тому що якщо стільниця зроблена з пористого матеріалу і вимагає великого догляду. Зрештою, непористі контрпластини дозволять абсорбуватися молекулам рідини. Не кажучи вже про бактеріальну та грибкову атаку, яка може наслідувати після вбирання вологи.

4. Висока термостійкість

Плита з кварцового каменю є термостійкою, але ви повинні бути обережні і захищати її від прямого нагріву. Але в порівнянні з іншими матеріалами плита з кварцового каменю має жаростійкість. Завдяки стійкості до високих температур, плита з кварцового каменю підходить для використання на кухні та в інших місцях, де необхідно готувати або розігрівати їжу.

5. Не токсичний та не радіаційний

Плити з кварцового каменю нетоксичні та не випромінюють шкідливого випромінювання. Вони повністю безпечні для використання у будинках. Крім того, плити із кварцового каменю мають низький вуглецевий слід, оскільки більш ніж на 90 відсотків складаються з натурального каменю. Низький вуглецевий слід робить кварц чудовим продуктом, особливо у світі, коли економічний вплив кожного продукту оцінюється перед його оцінкою.

Висновок

Всі перелічені особливості можна побачити на плиті з кварцового каменю, виготовленої Royal Quartz. Royal Quartz виготовляє різні плити з кварцового каменю для використання в меблів, кухні та туалетах. Ми гарантуємо, що плити та стільниці з кварцового каменю найвищої якості будуть вироблятися за доступною ціною, щоб продукт пропонував найкраще співвідношення ціни та якості.


логотип Роял Днепр «Роял Днепр»

© 2014-2022, Роял Дніпро
Укpїна, м. Дніпро, пр. А. Поля 28-А, б-ок Агропроєкт, оф. 402
тел.: (067) 631-77-60, (056) 786-00-61, (056) 786-00-21Сайт оформил Лиховид Сергей и
0562.dp.ua