Раковини для ванних кімнат

        AQUA STONE  

 

Одним із елементів сучасного модного інтер’єру ванної кімнати є раковина. Звичайно вписана в інтер’єр, вона стане ще однією перевагою в створенні зручної атмосфери вашого будинку.

Кращим оздоблювальним матеріалом для будь-яких видів раковин на сучасному етапі розвитку технологій став штучний акриловий камінь (Hi-macs, хай-макс). Він міцний, водостійкий, не виділяє і не вбирає запахів, стійкий до механічних пошкоджень і хімічних впливів (йому байдуже будь-які побутові розчинники і навіть гас і бензин). Тому хай-макс можна сміливо рекомендувати для використання у місцях, де високі вимоги до безпеки.

Розглянути можливості використання штучного акрилового каменю в інтер’єрі своєї ванної кімнати вам дозволить наш каталог. 

Раковини зі штучного акрилового каменю мають постійний попит, тому що споживач вже зумів гідно оцінити чудові якості цього матеріалу.

Такі раковини можуть бути різноманітними за кольором, створюються з використанням безшовних методик. За допомогою 3D-моделювання художники-оформлювачі приміщень можуть втілити в життя будь-які – навіть найсміливіші – концепції замовників.
Отже, якщо ви вирішите використовувати штучний акриловий камінь для виготовлення раковини, ви гарантовано отримаєте:

• Термопластичність. А значить — можливість застосувати 3D-проектування, тобто — втілити в життя найсміливіші задуми дизайнера.
• Міцність. Стійкість по відношенню до механічних та хімічних ушкоджень, а саме: подряпин, дії бензину, побутових розчинників
• Монолітну непористу поверхню без швів та стиків.
• Безпека. Вогнестійкість.
•Довговічність та збереження кольору.
• Гігієнічність. Легкість у догляді.
• Красу та комфорт, вишуканість та затишок.

Дивитись всі кольори та колекції HI-MACS:  кольори та колекції

 

 

 


логотип Роял Днепр «Роял Днепр»

© 2014-2022, Роял Дніпро
Укpїна, м. Дніпро, пр. А. Поля 28-А, б-ок Агропроєкт, оф. 402
тел.: (067) 631-77-60, (056) 786-00-61, (056) 786-00-21Сайт оформил Лиховид Сергей и
0562.dp.ua