КУХОННІ СТІЛЬНИЦІ З ШТУЧНОГО АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ

Дивитись всі кольори та колекції HI-MACS: кольори та колекції

Універсальним матеріалом для кухонної стільниці у світі по праву вважається акриловий камінь. Фахівці наполегливо рекомендують його як для житлових приміщень, так закладів громадського харчування. Основні переваги: гігієнічність (практично не вбирає бруд) та простота у догляді (з будь-яким забрудненням елементарно впораються побутові засоби для чищення).

Штучний акриловий камінь (Hi-macs, хай-макс) – високоякісний водостійкий матеріал, першокласний для оздоблення будь-яких приміщень із підвищеним рівнем вологості, у тому числі басейнів, ванних кімнат та кухонь. Хай-макс довговічний, міцний, однорідний, стійкий до механічних ушкоджень або до дії нормальних кухонних температур, до хімічних ушкоджень, як-то бензином або іншими побутовими розчинниками. Чи не виділяє і не вбирає сторонніх запахів.

Завдяки вищезгаданим якостям, кухонні стільниці зі штучного акрилового каменю виходять на перше місце за зручністю в експлуатації та популярністю у споживача.

Отже, чим саме
хай-макс цікавий власнику кухні?

Штучний акриловий камінь вигідно відрізняється від більшості традиційних матеріалів універсальністю властивостей: у ньому гармонійно поєднуються практичність та краса. Стільниця з акрилового каменю має такі властивості: вона міцна, довговічна, гігієнічна, не вбирає бруд, приємна оку і на дотик. Стільниці з хай-максу зазвичай бувають виготовлені із застосуванням безшовних технологій. Практично необмежена кольорова гама дозволяє дизайнеру досягти неординарних рішень.

Розглянути можливість використання штучного акрилового каменю в інтер’єрі вашої кухні вам дозволить наш каталог.
Замовити хай-макс-стільницю ви можете звернувшись за телефоном (067) 631-77-60.

 


логотип Роял Днепр «Роял Днепр»

© 2014-2022, Роял Дніпро
Укpїна, м. Дніпро, пр. А. Поля 28-А, б-ок Агропроєкт, оф. 402
тел.: (067) 631-77-60, (056) 786-00-61, (056) 786-00-21Сайт оформил Лиховид Сергей и
0562.dp.ua