Підвіконня зі штучного акрилового каменю

Дивитись всі кольори та колекції HI-MACS: колір и колекції

Не останню роль організації простору вашого будинку чи квартири грають підвіконня. Тому фахівці наполегливо рекомендують використовувати для виготовлення штучний акриловий камінь (Hi-macs, хай-макс) як сучасний високотехнологічний матеріал.

Що таке хай-макс? Термопластичний оздоблювальний матеріал, що дозволяє втілити в реальність найсміливіші дизайнерські рішення — ось як відгукуються про нього виробники. Виробляється хай-макс за найновішими технологіями як композитний матеріал з акрилової смоли, мінерального наповнювача та пігменту. У процесі виробництва за високої температури відбувається затвердіння. Це і дозволяє, використовуючи 3D-моделювання, реалізувати найсміливіші рішення художників-оформлювачів.
Отже. Підвіконня зі штучного акрилового каменю допускає будь-який вид необхідної обробки до отримання заданої форми, потрібних розмірів, товщини.

Таке підвіконня довговічне, воно міцніше, ніж зроблене з натурального каменю або пластику. Крім того, стійкий до вологи, що є не останньою з переваг у нашому кліматі.

Хай-макс-підвіконня не вицвітають і не вигоряють! Їм байдуже механічний (ніяких подряпин) або хімічний вплив (будь-якими побутовими розчинниками, а також бензином, гасом).

Такі підвіконня – однорідні, приємні на дотик, монолітні. Вирізняються високою удароміцністю. Гігієнічні. Не вбирають бруд та запахи. Догляд за подібним підвіконням елементарний — з будь-яким забрудненням легко впораються найпростіші побутові засоби для чищення.

Вогнестійкість – найвища. На таке підвіконня можна поставити гарячу каструлю або, за бажанням, розмістити на ньому побутову техніку.

Вибір споживачем підвіконь зі штучного акрилового каменю виправданий його найвищими експлуатаційними якостями та безперечною декоративною привабливістю. Таке підвіконня може імітувати натуральний камінь, проте бути міцнішим і набагато зручнішим у догляді. Колір хай-макс-підвіконня може бути як пастельним, так і яскраво-насиченим.
Розглянути можливість використання штучного акрилового каменю для виготовлення підвіконь вам дозволить наш каталог.


логотип Роял Днепр «Роял Днепр»

© 2014-2022, Роял Дніпро
Укpїна, м. Дніпро, пр. А. Поля 28-А, б-ок Агропроєкт, оф. 402
тел.: (067) 631-77-60, (056) 786-00-61, (056) 786-00-21Сайт оформил Лиховид Сергей и
0562.dp.ua